Дата: 12.10.2023 16:14

⚡В Дністровській районній військовій адміністрації проведено чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення .

👉Сьогодні, 12 жовтня 2023 року, керівник Координаційного центру, перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК провела засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Дністровській районній адміністрації.

➡️На засіданні розглянуто питання:

✅ соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб;

✅надання психологічної допомоги та допомоги у вирішенні соціальних питань звільненим військовослужбовцям;

✅надання юридичної допомоги у вирішенні питань військовим, звільненим із Збройних Сил України за станом здоров’я , або таких, що мають захворювання та поранення , які пов’язані з проходженням військової служби або виконанням обов’язків військової служби;

✅потреби цивільного населення та його соціально-психологічну підтримку.

☝️Обговорено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2023 №893.

📝 За результатами засідання, членами Координаційного центру, напрацьовано основні напрями подальшої роботи та надані відповідні доручення.