Історії війни

Дата: 13.10.2023 14:46

#історії_війни

🫡Наші відважні буковинські захисники щодня у запеклих боях виборють незалежність країни. Серед них чимало тих, хто у перші дні повномасштабного вторгнення повернувся закордону, щоб стати на захист рідної землі.

🪖22 – річний Олександр військовослужбовець 92 об 107 обр ТрО ЗСУ на псевдо «Ді-Джей» перебував у Польщі та почувши про повномасштабне вторгнення рф відразу повернувся назад в Україну.

Нині хлопець воює на Бахмутському напрямку, та на собі відчуває усі жахіття війни. Однак юнак не дивлячись ні на що сповнений вірою та бойовим духом.

💬«Ніхто з нас не народжений для війни, але прийшов час ставати на захист Батьківщини. Сумнівів в тому, що ми переможемо я не маю, але час припинити відсиджуватися вдома, в затишних місцях, потрібно знову починати діяти - допомагати збільшувати темп в перед до Перемоги», - зазначає Олександр.

🙏Буковина пишається хоробрими синами та доньками, які з честю стоять на захисті Батьківщини! Чекаємо Вас вдома! Бережіть себе!

107 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ