Дата: 18.10.2023 12:23

🌐18 жовтня 1995 року наша суверенна держава Україна офіційно увійшла до Ради Європи.
   🇪🇺Рада Європи – міжнародна організація, яка сприяє співробітництву між усіма країнами Європи в області стандартів права, прав людини, демократичного розвитку, законності та культурної взаємодії. Будучи заснованою в 1949 році, Рада Європи є найстарішою в Європі міжнародною організацією. До її складу входять 47 держав, в яких проживають більше 800 млн.людей  і Рада Європи є повністю самостійною організацією, яка не входить в систему Європейського союзу, що об’єднує тільки 28 держав.
 ☝️ На відміну від Євросоюзу, Рада Європи не може видавати обов’язкові закони, однак ці дві міжнародні організації мають деякі загальні символічні атрибути, наприклад, гімн і прапор.
  👉Найбільш відомими органами Ради Європи є Європейський суд з прав людини, який діє відповідно до Європейської конвенцією про захист прав людини та основних свобод і Комісія Європейської фармакопеї.
  ⚡Одним з найбільш значних досягнень Ради Європи вважається розробка і прийняття Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод.