В Дністровському районі відбулися планові навчання з питань цивільного захисту

Дата: 20.10.2023 14:04

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

‼️Сьогодні, 20 жовтня 2023 року, за ініціативи Чернівецької обласної військової адміністрації, в рамках імплементації проєкту «Безпека та захист – спільний фактор транскордонного співробітництва» Спільної Операційної Програми Румунія-Україна відбулися планові навчання з питань цивільного захисту з відповідальними працівниками територіальних громад Дністровського району.

👉 У навчанні взяли участь начальник управління цивільного захисту населення обласної військової адміністрації Олексій ГАЙДАЙ, перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК, проєктний менеджер, голова ГО «Агенція інновацій та розвитку» Микола ПАСІЧНИК, доктор географічних наук, професор кафедри географії України та регіоналістики Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Юрій ЮЩЕНКО, працівники районної військової адміністрації та представники міських, селищної, сільських територіальних громад району до повноважень яких входить координація діяльності з питань цивільного захисту населення.

👆«У разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, особливо в умовах війни, важливою є належна підготовка відповідальних осіб, адже від ефективності прийняття рішень представників влади на місцях залежить життя і безпека кожного громадянина», - зауважив Олексій ГАЙДАЙ.

🫱З метою відповідності європейським стандартам і підвищення готовності до надзвичайних ситуацій пов’язаних з паводками та зсувами присутні розглянули питання щодо організації і здійснення евакуації населення та розміщення, організації життєзабезпечення постраждалих під час надзвичайних ситуацій та ведення бойових дій, створення і використання матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.