22 жовтня Алею Героїв відкрили у селі Сербичани

Дата: 23.10.2023 11:56

Алея Героїв – як символ незгасаючої пам’яті про тих, хто віддав життя за майбутнє своєї країни та її громадян…

22 жовтня Алею Героїв відкрили у селі Сербичани. Її присвятили жителям та вихідцям із населеного пункту, які загинули на фронті.

Участь у відкритті Алеї Героїв взяли рідні та близькі полеглих воїнів, військовослужбовці, які продовжують обороняти Батьківщину від ворогів, Сокирянський міський голова Василь Козак, староста Сербичанського старостинського округу Михайло Братушко, депутат міської ради Віталій Ладан, громада села Сербичани.

«Знаємо ціну нашого спокою, знаємо ціну миру… Схиляємо голови перед родинами полеглих Героїв. Дякуємо за виховання справжніх патріотів. Ми ніколи не забудемо імена наших захисників та захисниці, які відстоювали наше майбутнє, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, ні життя… Вічна пам'ять і слава!» - зазначив міський голова Василь Козак.

Ініціатива створення пам’ятного місця належить жителям населеного пункту, які також долучилися до робіт із встановлення банерів із зображеннями відважних оборонців рідної землі.

«На цих фото воїни, які проживали у нашому селі, а також військовослужбовці, які були вихідцями із Сербичан і батьки яких народились тут. Пам’ятаємо кожного, хто ціною свого життя відстоював мирне небо над Україною. Дякуємо тим, хто продовжує це робити і нині» - зауважив староста округу Михайло Братушко.

Наразі у пам’ятному місці встановлено банери із зображеннями восьми оборонців рідної землі, імена яких навіки вкарбовані у наші серця. Це – Денис Маковій, Сергій Война, Віктор Тимчук, Василь Олійник, Дмитро Бучацький, Максим Кравець, Віра Анатій, Олександр Стефанко.

В ході заходу фото Героїв освятили та спільно помолились за захисників та захисниць України.

Дякуємо кожному, хто охороняє наш спокій!

Пам’ятаємо кожного, хто віддав життя у боротьбі із ворогом!