Вітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня військового капелана

Дата: 25.10.2023 10:12

🗓️ Сьогодні в Україні відзначають День військового капелана.

Нині в кожного українця – свій фронт. Зрозуміло, що у священників він – духовний. Озброєні словом Божим і вірою військові капелани тримають дуже важливу оборону — духовну, а у війні найперше перемагає дух. А ще військові священники допомагають нашим воїнам долати страх і гнів у серці, полегшують біль втрат, вселяють у них віру та надію.

✨ Вітаю всіх Високодостойних отців, які носять почесне звання капелан, з Днем військового капелана!

🙏 Дякую Вам за духовну підтримку українського війська, за ваші молитви та слова, що здатні зцілювати, рятувати і надихати.

Нехай на цьому нелегкому шляху Бог зміцнює ваші серця, береже вас та побратимів і благословляє на Перемогу!🇺🇦