130 пільгових кредитів на житло для внутрішніх переселенців

Дата: 26.10.2023 09:54

130 пільгових кредитів на житло для внутрішніх переселенців🏡 Як отримати?

Піклуємося про українців🫂 Крім онлайн-послуг для ВПО, переселенці можуть податися на німецьку програму кредитування — на порталі Дія. Розіграємо 130 іпотечних кредитів для внутрішніх переселенців уже цього четверга (26.10).

Як податися❓

Зайдіть на портал Дія → натисніть Послуги → Пенсія, пільги та допомога → Кредит на житло для ВПО → заповніть заявку → натисніть Надіслати. Це все 🙌🏻

Далі Держмолодьжитло визначить переможців у прямому ефірі за допомогою генератора випадкових чисел. Стежте за трансляцією, щоб не пропустити свій щасливий номер ⬇️

🔗 https://youtube.com/live/9MCXGqDsDj0

⏰ 26 жовтня о 14:00

У день розіграшу заявку подати неможливо. Ви зможете це зробити вже наступного дня, 27 жовтня.

Старі заявки, що є в реєстрі після минулих розіграшів, знову стають активними, повторно подаватися не треба🙌🏼

Бажаємо всім учасникам удачі 🇺🇦

Проєкт «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» реалізується Мінреінтеграції спільно з Держмолодьжитло за кошти гранту, наданого Урядом Німеччини через Банк KfW. Через портал Дія здійснюється реєстрація громадян для участі в програмі, що реалізована за сприяння «Проєкту підтримки Дія», який UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансування Швеції.