Дата: 30.10.2023 08:30

💰Чотири родини з Чернівецького та Дністровського районів отримали пільгові кредити на суму 850 тис. грн по програмі «Власний дім». Кошти спрямують на придбання житла, капітальний ремонт, реконструкцію житлового будинку та впровадження енергоефективних та енергоощадних технологій.

☝️Програма «Власний дім» передбачає пільгове кредитування під 3% річних терміном до 20 років (для молодих сімей віком до 35 років – термін кредитування становить до 30 років).

Для того щоб отримати кредит потрібно проживати та бути працевлаштованим (або бути зайнятим в особистому селянському господарстві) в сільській місцевості.

👉За детальнішою інформацією про програму «Власний дім» звертайтеся безпосередньо до Чернівецького обласного фонду підтримки будівництва на селі за адресою: м. Чернівці, вул. Герої майдану, 194 А, офіс.236 (2 поверх) або за номером телефону: тел. +38 (099) 483 38 27, +38 (068) 212 89 70, e-mail: cv-fond@ukr.net

Управління агропромислового розвитку Чернівецької ОДА