Ворог готує інформаційну кампанію з дискедитації міністра оборони Украхни

Дата: 30.10.2023 10:00

#ЦПД_застерігає:

❌ З метою дискредитації України на міжнародній арені ворог готує нову інформаційну кампанію проти міністра оборони Рустема Умєрова.

‼️ ГУР МО України прогнозує, у межах цієї кампанії ru-пропаганда поширюватиме наратив про те, що Україна продає зброю терористам ХАМАСу. Як «докази» будуть використовувати такі аргументи:

🔺Україна продає зброю через велику корупцію;

🔻Україна використовує «зерновий коридор» для торгівлі зброєю;

🔺Р. Умєров має теплі стосунки з лідерами низки країн арабського світу;

🔻Р. Умєров був головою ТСК з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану;

🔺у липні 2023 року Ліван відкрив ринок для експорту з України дрібної рогатої худоби.

‼️ Просимо ЗМІ та лідерів громадської думки відповідально ставитися до поширення інформації!

🔻Про те, що пропаганда рф просуватиме наратив щодо перепродажу західної зброї ХАМАСу, Центр писав 09.10.2023.

#CCD_warns:

❌ To discredit Ukraine in the world, the enemy is preparing a new information campaign against MoD Rustem Umerov.

‼️ GUR predicts that as part of this campaign, ru-propaganda will spread the narrative that Ukraine is selling weapons to Hamas terrorists. The following arguments will be used as "evidence":

🔺 Ukraine sells weapons because of widespread corruption;

🔻 Ukraine uses the "grain corridor" for arms trade;

🔺 R. Umerov has warm relations with the leaders of a number of Arab countries;

🔻 R. Umerov was the chairman of the TCI for monitoring the receipt and use of international material and technical assistance during martial law;

🔺 In July 2023, Lebanon opened the market for exports of small cattle from Ukraine.

‼️ We ask the media and opinion leaders to be responsible for disseminating information!

🔻 The Center wrote on 09.10.2023 that russian propaganda will promote the narrative of reselling Western weapons to Hamas.