Межі Євросоюзу будуть межами континенту Європа. І жодної «сірої зони»

Дата: 01.11.2023 10:29

Володимир Зеленський

Межі Євросоюзу будуть межами континенту Європа. І жодної «сірої зони»! Наше політичне покоління здатне це забезпечити, і я впевнений: ми не проґавимо такий особливий момент.

Євросоюз потрібен Європі. І хай український оптимізм щодо ЄС слугує стабільнішому майбутньому для всієї Європи!

Робимо все, щоб цього року досягти політичного рішення щодо членства України у Євросоюзі.

🇺🇦🇪🇺

____

The borders of the European Union will be the borders of the continent of Europe. And there will be no "gray zones"! Our political generation is capable of ensuring this, and I am confident we will not miss such a special moment.

The European Union is needed for Europe. Let Ukrainian optimism about the EU serve a more stable future for all of Europe!

We are doing everything to achieve a political decision on Ukraine's membership in the European Union this year.

🇺🇦🇪🇺