Чим важливі світлоповертальні елементи?

Дата: 01.11.2023 13:22

Фото без описуЧим важливі світлоповертальні елементи?
Флікери є ефективним засобом підвищення безпеки дорожнього руху. Ці елементи, призначені для відбиття світлового променя в сторону джерела світла з мінімальним розсіюванням.
Зауважимо, що для того, аби водій зміг вас помітити на дорозі заздалегідь найкраще носити флікери жовтого кольору та розміром понад 15 квадратних сантиметрів. Й найкраще їх кріпити на рухливих частинах тіла, знизу. Проте через низький зріст, діти менш помітні на дорогах, тому їхні флікери мають бути розміщені вище.
130-150 метрів — відстань, за якої водій побачить пішохода з флікером та матиме час, аби зреагувати на зміну обстановки.
Зазначимо, що у країнах ЄС світлоповертальні елементи на одязі дітей — це обов’язкова умова для виробників дитячого одягу.
І все ж, якщо ви ще не встигли придбати світловідбивачі, то, переходячи дорогу, принаймні увімкніть ліхтарик на телефоні, щоб вас було видно.
Подбайте про себе та своїх рідних — будьте помітними на дорозі 🌟