Продовжуємо підтримувати наші Збройні Сили України та наближаємо Перемогу спільними справами!
Продовжуємо підтримувати наші Збройні Сили України та наближаємо Перемогу спільними справами!
Сьогодні начальник Дністровської РВА Віталій ЯКУБЕНКО та начальник Дністровського РТЦК та СП, полковник Олександр ГЛАДКИЙ особисто та від імені ЗСУ подякували Івану ГАЙДЕЮ з села Ломачинці Сокирянської громади за його вклад у спільну справу.
Вчора Іван привіз волонтерці Олені ТРОЯН турбопічки для воїнів, які виготовив спільно зі своїм батьком.
Іван вражає своєю силою духу та працьовитістю. Йому лише 23 роки, а вже має сталевий характер, сильну волю та чуйне серце. Ці якості допомагають йому в житті триматися та впевнено йти до поставлених цілей.
Працює слюсарем з ремонту автомобілів і має, без перебільшення, золоті руки. Іван є учасником мотоклубу, він власноруч зробив собі візок, яким має можливість не лише їхати, але й рухатися до своїх мрій. Одна з яких сьогодні здійснилася – отримав шеврони від імені 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
Україна – країна сильних і незламних людей. Ми вдячні кожному, хто не лишається осторонь, продовжує підтримувати воїнів щодня, мотивує до боротьби, укріплює нашу моральну міць та робить свій внесок у Перемогу!