Дата: 01.11.2023 16:30

Фото без описуФото без опису

🇺🇦Продовжуємо підтримувати наші Збройні Сили України та наближаємо Перемогу спільними справами!

🤝Сьогодні начальник Дністровської РВА Віталій ЯКУБЕНКО та начальник Дністровського РТЦК та СП, полковник Олександр ГЛАДКИЙ особисто та від імені ЗСУ подякували Івану ГАЙДЕЮ з села Ломачинці Сокирянської громади за його вклад у спільну справу.

☝Вчора Іван привіз волонтерці Олені ТРОЯН турбопічки для воїнів, які виготовив спільно зі своїм батьком.

💪Іван вражає своєю силою духу та працьовитістю. Йому лише 23 роки, а вже має сталевий характер, сильну волю та чуйне серце. Ці якості допомагають йому в житті триматися та впевнено йти до поставлених цілей.

⚙Працює слюсарем з ремонту автомобілів і має, без перебільшення, золоті руки. Іван є учасником мотоклубу, він власноруч зробив собі візок, яким має можливість не лише їхати, але й рухатися до своїх мрій. Одна з яких сьогодні здійснилася – отримав шеврони від імені 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

💙💛Україна – країна сильних і незламних людей. Ми вдячні кожному, хто не лишається осторонь, продовжує підтримувати воїнів щодня, мотивує до боротьби, укріплює нашу моральну міць та робить свій внесок у Перемогу!