Дата: 02.11.2023 17:00

💰Десять територіальних громад Буковини отримають додаткову дотацію з Держбюджету на суму 61,8 млн грн. Йдеться про Вижницьку, Тереблеченську, Конятинська, Селятинську, Новоселицьку, Герцаївську, Заставнівську, Чагорську, Карапчівську та Кельменецьку громади.

Зокрема, Уряд затвердив IV етап розподілу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам за результатами темпів надходжень податку на доходи фізичних осіб у III кварталі 2023 року.

📌Додаткова дотація першочергово спрямовується на оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетних установ для недопущення простроченої кредиторської заборгованості та на перерахування реверсної дотації до державного бюджету.

Зазначимо, з початку дії даного механізму компенсації, додаткову дотацію отримали 26 місцевих бюджетів Чернівецької області на загальну суму 105,2 млн грн.

Департамент фінансів Чернівецької ОДА