Дата: 04.11.2023 09:07

🔰Привітання від Дністровської районної військової адміністрації з нагоди Дня залізничника України

🚂🚆Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту та всі, хто вносить свій посильний вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі!

🛤️Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Днем залізничника!

Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь плекалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників усієї України.

☝️З початку повномасштабного вторгнення працівники залізничного транспорту стали залізними героями. У важкий час ви не зважаючи ні на що виконували свою роботу та рятували людей. Небезпечні рейси, перевезення поранених військових, евакуація цивільних людей, тисячі тон волонтерської допомоги – це щоденна робота залізничників.

Кожен з вас на своєму місці робить усе можливе й чимало неможливого, допомагаючи Україні на шляху до перемоги. Хай на усіх напрямках завжди буде підтримка, допомога, безпека та взаєморозуміння.

З нагоди свята бажаємо вам прихильної долі, міцного здоров’я, успіхів на всіх життєвих і професійних магістралях та миру Україні.🇺🇦