В Дністровському районі проведено тижнь знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата: 06.11.2023 12:22

‼️Рятувальники Дністровського районного відділу та 8ДПРЧ 5ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області завітали до вихованців Сокирянського вищого професійного училища, по проведенню Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

☝️Під час зустрічі вогнеборці нагадали вихованцям про основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, ознайомили з правилами пожежної безпеки, безпечним поводженням вдома й на вулиці, правилами користування електроприладами, порядком дій під час пожежі в будинку, правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та правилами проведення евакуації з навчального закладу. Рятувальники нагадали про правила користування вогнегасниками та показали пожежну техніку.

👉Для того, щоб вкрай важлива інформація залишалася у пам’яті надовго, рятувальники вручали виховавнцям пам’ятки, в яких вказано номер телефону Служби порятунку, а також інформацію щодо правильних дій у разі виникнення пожежі, та надзвичайної ситуації.