Чернівецька ОВА починає реалізацію IV етапу програми компенсації вартості обладнання, що забезпечує акумуляцію і генерацію енергії, для забезпечення роботи суб’єктів підприємництва в умовах енергетичної кризи
Підтримуємо бізнес. Чернівецька ОВА починає реалізацію IV етапу програми компенсації вартості обладнання, що забезпечує акумуляцію і генерацію енергії, для забезпечення роботи суб’єктів підприємництва в умовах енергетичної кризи.
Компенсація надається в розмірі 30% вартості обладнання, що забезпечує акумуляцію і генерацію енергії (генератори, акумуляторні батареї, зарядні станції, сонячні панелі, вітрогенератори, теплові насоси тощо), але не більше 50 тисяч гривень одному суб’єкту підприємництва.
Право на одержання компенсації мають суб’єкти підприємництва, які:
• зареєстровані, як платники податків та здійснюють діяльність у Чернівецькій області;
• перебувають на обліку в територіальних органах Державної податкової служби України у Чернівецькій області;
• є юридичними особами, при умові, що за попередні чотири квартали середньорічна кількість штатних працівників становить не менше 30 осіб (включаючи групу пов’язаних юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) та сплачено не менше 300 тисяч гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів;
• є фізичними особами-підприємцями, при цьому сплатили не менше 50 тисяч гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів за попередні чотири квартали;
• не мають заборгованості перед державним і місцевим бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;
• придбали нове обладнання, що забезпечує акумуляцію і генерацію енергії (генератори, зарядні станції, сонячні панелі, вітрогенератори, теплові насоси, акумуляторні батареї тощо), не раніше 10 жовтня 2022 року.
Подати заявку на компенсацію можна до 24 листопада 2023 року.
Організаційне забезпечення та прийом документів здійснює Департамент регіонального розвитку Чернівецької ОВА у робочі дні з понеділка по п’ятницю (8:30 – 17:00) за адресою: м. Чернівці, вул. М. Грушевського, 1, e-mail: industry-bukoda@ukr.net.
Довідкову інформацію з питань подачі заявок можна отримати за телефоном: 55-31-52.
Перелік необхідних документів та зразок заяви доступні за посиланням: http://surl.li/myqfs
Департамент регіонального розвитку Чернівецької ОДА