Захворюваність на гострі респіраторні інфекції на Буковині знижується

Дата: 09.11.2023 08:30

😷Захворюваність на гострі респіраторні інфекції на Буковині знижується.

☝🏻Як зазначила під час брифінгу генеральна директорка Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталя Гопко, за 44 тиждень 2023 року в Чернівецькій області зареєстровано 4762 випадки ГРВІ, в тому числі 249 випадків COVID – 19. Епідпоріг перевищений на 9, 1% та відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу. Найвищий показник захворюваності зараз у Вижницькому районі – епідпоріг перевищений на 72, 5%.

💬«Всього з початку епідсезону у Чернівецькій області зареєстровано 24978 випадків ГРВІ, з них 1134 - COVID – 19. Тож, актуальною залишається вакцинація проти COVID-19 та грипу. Саме щеплення найбільше убезпечує від цих хвороб, а у разі захворювання допомагає організму швидше побороти інфекцію. За статистикою, понад 90 % госпіталізацій та випадків важкого перебігу захворювання на грип та COVID - це люди, які не мають щеплення», - каже Наталя Гопко.

Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб