Дата: 09.11.2023 16:11

🤝Допомагаємо бізнесу. Чернівецька ОВА починає реалізацію II етапу програми компенсації релокованим підприємствам частини вартості орендної плати за орендовані виробничі приміщення та вартості виробничого обладнання, придбаного на умовах кредитного договору з банками.

☝️Компенсація надається за результатами розгляду заявок суб’єктів малого та середнього підприємництва, що здійснили переміщення виробничих потужностей на територію Чернівецької області (релокованих підприємств), які орендували виробничі приміщення та придбали виробниче обладнання на умовах кредитного договору з банками не раніше 24 лютого 2022 року.

Компенсація частини вартості орендної плати за орендовані виробничі приміщення надається за 2 місяці, які передують місяцю подачі заявки, але не більше 100 тисяч гривень одному суб’єкту підприємництва, (включаючи групу пов’язаних юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

Компенсація частини вартості виробничого обладнання (нове), придбаного на умовах кредитного договору з банками надається в розмірі 30% вартості вказаного обладнання, але не більше 100 тисяч гривень одному суб’єкту підприємництва (включаючи групу пов’язаних юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

‼️Право на одержання компенсації мають суб’єкти підприємництва, які:

- здійснили переміщення виробничих потужностей на територію Чернівецької області;

- зареєстровані, як платники податків та здійснюють діяльність у Чернівецькій області;

- перебувають на обліку в територіальних органах Державної податкової служби України у Чернівецькій області;

- є юридичними особами або фізичними особами-підприємцями, при умові, що середньорічна кількість штатних працівників за попередні чотири квартали становить не менше 30 осіб (включаючи групу пов’язаних юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);

- не мають заборгованості перед державним і місцевим бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;

- придбали нове виробниче обладнання на умовах кредитного договору з банками не раніше

24 лютого 2022 року;

- не мають простроченої заборгованості по кредитному договору за придбане обладнання на дату подачі заявки.

⏰Подати заявку на компенсацію можна до 24 листопада 2023 року.

Організаційне забезпечення та прийом документів здійснює Департамент регіонального розвитку Чернівецької ОДА у робочі дні з понеділка по п’ятницю (8:30 – 17:00) за адресою: м. Чернівці, вул. М. Грушевського, 1, e-mail: industry-bukoda@ukr.net.

Довідкову інформацію з питань подачі заявок можна отримати за телефоном: (0372) 55-31-52.

🔍Перелік необхідних документів та зразок заяви доступні за посиланням: http://surl.li/mzrlz