Дата: 13.11.2023 08:00

🔥Міністерство молоді та спорту України спільно з USAID та DG East запускає новий молодіжний проєкт #дієві! Він має на меті розповісти про історії молодих людей, які втілюють неймовірні ідеї та допомагають в наближенні нашої Перемоги.

✨В межах проєкту буде проведено рекламну кампанію, щоб продемонструвати та висвітлити внесок молоді, молодіжних працівників, молодіжних організацій, центрів та волонтерів під час війни з росією. Також йтиметься про регіональні процеси молодіжної ‌політики в Україні, їхні досягнення та можливості, під час війни та в повоєнний період.

🎥Крім того, буде створено 12 сюжетів, в яких йтиметься про молодих волонтерів, які не злякалися браку досвіду чи спеціальних навичок та твердо вирішили робити усе можливе, щоб стати у пригоді. Які відкрили у собі дивовижну силу – допомагати реальними діями там, де це необхідно. І досягати захопливих результатів.

Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації