Привітання Дністровської РВА з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку України

Дата: 16.11.2023 13:00

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

📺📡📳 Ваша праця важлива та відповідальна. Ваша робота допомагає нам бути в курсі подій, залишатися на зв’язку з близькими та друзями, а також розвиватися та навчатися. У час війни ви не припиняли свою роботу, ви інформували людей про події, ви підтримували їхній дух і продовжуєте це робити сьогодні.

У день професійного свята прийміть найщиріші слова подяки за вашу сумлінну, наполегливу та нелегку працю.

Ваш досвід, високий професіоналізм і компетентність надзвичайно необхідні для об’єднання суспільства у прагненні відстояти незалежність України, забезпечити її стабільний розвиток і здобути нашу загальну перемогу.

Зичимо вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, натхнення, мирного неба та міцного здоров’я.

Разом до перемоги!🇺🇦