У місті Києві завершився IV Національний #OD_forum організаційного розвитку ТЧХУ, який став об'єднавчою платформою для червонохрестівців з усієї країни
Цей форум - потужна платформа для діалогу, дискусій, визначення результатів роботи програми «BraVo» та накреслення подальших кроків з метою забезпечення стійкості місцевих організацій.
У цьому заході брала участь Чернівецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України разом з Дністровська районна організація Товариства Червоного Хреста України , Вижницька районна організація Товариства Червоного Хреста України , Чернівецька районна організація Товариства Червоного Хреста України , Новоселицька міська організація Товариства Червоного Хреста України
На форумі зустрілися Голови та фахівці з розвитку організації обласного та місцевого рівнів Українського Червоного Хреста.
Відбулися тематичні воркшопи та панельні дискусії з таких тем:
- роль Голови місцевої організації ТЧХУ;
- реформа за Положеннями;
- турбота про команди;
- соціальні послуги Українського Червоного Хреста;
- стратегія переходу до традиційного волонтерства;
- розвиток молоді в місцевих організаціях.
Кожна з областей отримали відзнаки, дякуємо організаторам форуму: керівництву Товариства Червоного Хреста України, Департаменту організаційного розвитку НК ТЧХУ, BraVo - розвиток організацій та волонтерства ТЧХУ . Ви зробили інформативний, цікавий, надпотужний захід!
Ми сильні, бо об'єднанi!!!
#OD_forum #BraVoРозвиток #МиПоруч #БезТебеНіяк #ЧХЧернівці #ЧХКраїни