Урочисті заходи напередодні Дня працівників сільського господарства

Дата: 17.11.2023 16:15

❗️Напередодні Дня працівників сільського господарства, яке цього року відзначається 19 листопада, в Дністровському районі проведено урочисті заходи.

☝️Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО та голова районної ради Олександр ЯНЧАК вшанували людей, які взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

➡️Відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації Руслана ЗАПАРАНЮКА, за вагомий вклад в економіку рідного краю, Почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «На славу Буковини» нагороджено засновника фермерського господарства «УкрАгро» НЄДІЛЬСЬКОГО Віктора Івановича.

✨Почесними грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради, управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, Дністровської районної державної адміністрації та Дністровської районної ради відзначено кращих аграріїв району.

💛💙Поки військові боронять нашу землю від ворога, сільськогосподарські підприємства на полях Дністровського району тримають свою оборону, продовжуючи боротьбу на аграрному фронті, підтримуючи наших захисників продовольством, фінансами та технікою.

🇺🇦Вітаємо всіх працівників сільського господарства з професійним святом, хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!