Стартував обласний конкурс дитячих малюнків «Я маю право…»

Дата: 21.11.2023 10:00

🎨Стартував обласний конкурс дитячих малюнків «Я маю право…»

Запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти Буковини продемонструвати свою творчість та розуміння важливості прав дитини.

☝️Конкурс присвячений Дню прав людини та має на меті підвищити рівень правової культури та правової свідомості серед дітей шкільного віку.

Організатори конкурсу: Департамент освіти і науки ЧОВА, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернівецькій області за підтримки БО «Благодійний Фонд «Рокада» Чернівці.

✅Вікові категорії конкурсу:

«молодша» (3-4 класи),

«середня» (5-6 класи),

«старша» (7-8 класи).

🖼Кожен учасник подає один малюнок розміром A3, виконаний на будь-якому матеріалі та довільній техніці малювання. Робота повинна відображати необхідність захисту прав дітей та відтворювати дитячу філософію щасливого та мирного майбутнього в Україні.

Заявки та малюнки приймаються у КЗ "Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» до 28 листопада 2023 року.

✨Переможці отримають дипломи Департаменту освіти і науки ЧОВА, подарунки від Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернівецькій області та партнера заходу БО «Благодійний Фонд «Рокада» Чернівці.

⏰Відкриття виставки малюнків переможців конкурсу відбудеться 5 грудня 2023 року.

👇Детальніше з умовами участі можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/iwUam3ph

Підтримуємо та розвиваємо правову культуру у молодого покоління!

#вихованнябуковини2023

Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації

Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернівецькій області

Благодійний фонд «Рокада» Чернівці