Дата: 22.11.2023 16:30

‼️Державна міграційна служба запустила англійську версію онлайн-сервісу перевірки недійсних документів

👉Простий та ефективний онлайн-сервіс із перевірки недійсних документів, який працює на сайті ДМС уже понад 6 років, користується чималою популярністю серед громадян. 📍Зокрема, він уже став поширеним серед працівників банківських, страхових, нотаріальних та адвокатських установ, які можуть таким чином убезпечуватися від шахраїв, що використовують підроблені документи для облудних схем.

Так, в середньому за добу ми маємо понад 20 тисяч переглядів актуальних даних щодо дійсності документів.

☝️Проте команда ДМС не зупиняється на досягнутому і розширює можливості цього сервісу. Тож відтепер для користувачів стала доступна й англійська версія перевірки недійсності документів. Зокрема, вона стане в пригоді працівникам міграційних служб, посольств та консульств іноземних держав.

➡️Як українська, так і англійська версії онлайн-сервісу дозволяють перевірити наступні документи:

✅паспорт громадянина України;

✅паспорт громадянина України у формі картки;

✅паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

✅тимчасове посвідчення громадянина України;

✅посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;

✅дозвіл на постійне проживання;

✅дозвіл на довгострокове перебування;

✅посвідчення біженця;

✅посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

✅проїзний документ особи, якій надано додатковий захист;

✅проїзний документ дитини.

🔔Скористатись англійською версією сервісу з перевірки недійсних документів можна за посиланням: https://dmsu.gov.ua/en-home/e-services/en-docstate.html .