Дата: 22.11.2023 17:49

‼У Кельменецькій та Хотинській громадах відбулися зустрічі з членами родин загиблих Захисників та Захисниць Дністровського району.

👇Головна мета – поінформувати про діючі програми підтримки рідних полеглих військових, їхні соціальні гарантії, інші права членів сімей військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну.

👉Участь в зустрічі взяли начальник Дністровської РВА Віталій ЯКУБЕНКО, представники Чернівецької ОВА, РТЦК та СП, керівники медичних установ і представники органів місцевого самоврядування.

☝У форматі діалогу обговорено проблемні питання, які виникають у рідних. Зокрема, щодо надання соціальних гарантій та гарантій в економічній, освітній і медичній сферах життя. Всі висловлені зауваження взято під контроль відповідних органів та служб, а отже рідним загиблих Захисників надаватиметься вся можлива допомога та підтримка.

ℹ Консультації присутнім надавали працівники Департаментів соціального захисту населення, освіти і науки та охорони здоров’я Чернівецької ОВА, управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, Чернівецького обласного центру зайнятості, а також управління соціального захисту населення РВА.

Соціальний захист родин Героїв, загиблих Героїв постійно перебуває у центрі уваги керівництва ОВА, РВА та територіальних громад.🇺🇦