Дата: 23.11.2023 14:00

Ігор Клименко: Українці мають відчувати підтримку з боку держави, особливо під час вимушеного перебування в інших країнах через війну. Для нас важливо, щоб наші громадяни мали доступ до якісних сервісних послуг.

Державна міграційна служба продовжує реалізовувати проєкт зі швидкого забезпечення наших громадян документами за кордоном.

💬 "За майже півтора року від старту проєкту, працівники ДП «Документ» оформили близько 600 тисяч паспортних документів. З них - понад 150 тисяч ID-карток та понад 420 тисяч закордонних паспортів. Більш як 100 тисяч українців скористалися послугою одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта", - поділився Міністр внутрішніх справ в своєму Telegram-каналі.

Оформити документи за кордоном можна у Польщі, Словаччині, Чехії, Туреччині, Німеччині, Іспанії та Італії.

Піклуємося про наших людей, дбаємо, аби державні послуги ставали доступнішими.