Сьогодні, 24 листопада, в смт Кельменці вшанували пам’ять жертв голодоморів

Дата: 24.11.2023 13:30

Сьогодні, 24 листопада, в смт Кельменці вшанували пам’ять жертв голодоморів.

У День пам’яті жертв голодоморів та 90-х роковин наймасовішого штучного Голодомору 1932-33 років перша заступниця начальника Дністровської РВА Наталія РЕШЕТНІК, голова районної ради Олександр ЯНЧАК, заступники Кельменецького селищного голови Дмитро ВЛАСОВ та Микола ДОВГАНЬ, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вшанували пам’ять мільйонів українців, знищених тоталітарним комуністичним режимом.

Хвилиною мовчання учасники заходу віддали дань памʼяті всім невинно закатованим штучним голодом.

💐На знак вшанування жертв трагічних подій поклали квіти та запалили лампадки до Меморіального знаку жертв політичних репресій.

🙏Засвітіть вогник пам’яті 26 листопада 0 16.00 у кожній домівці – як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювались.

🕯Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників, нашу віру у майбутнє.

Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаймося, бо це запорука нашої перемоги.

«Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»🇺🇦