Термін подання документів для призначення грошової виплати до Дня Незалежності подовжено

Дата: 28.11.2023 16:00

🔹До Дня Незалежності України держава надає разову грошову виплату військовим, які відзначились, боронячи власну країну.

🔹Проте, через війну, документи про Захисників та Захисниць, які статус УБД отримали у серпні, а посвідчення – у жовтні 2023 р., військові частини не встигли подати до Пенсійного фонду, для призначення виплати, у визначений термін.

Самостійно подати документи для отримання виплати військовослужбовці також не мали можливості, оскільки знаходились на виконанні бойових завдань.

🔸Щоб вирішити цю проблему і забезпечити виплату грошової допомоги усім військовим, які мають на неї право, Мінсоцполітики розробило постанову, яку ухвалив Уряд.

🔸Відповідно до внесених змін, військові частини або окремі військовослужбовці, які не встигли подати заяви для призначення грошової виплати до Дня Незалежності, зможуть це зробити до 10 грудня 2023 р.