Дата: 30.11.2023 10:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🎤72 роки тому на Буковині народився легендарний співак, один із фундаторів української естради, голос покоління, Герой України Назарій Яремчук.

🎶Назарій був пізньою дитиною у творчій родині: батько співав у церковному хорі, мати – грала у Вижницькому народному театрі. Хлопець сумлінно вчився, відвідував гуртки, займався співом. Восени 1969 року Яремчук починає виступати у самодіяльному вокально-інструментальному ансамблі «Смерічка» при Вижницькому будинку культури.

☝️Буковинець вважається першою мегазіркою України, хоч ніколи й не мріяв про велику сцену. Саме Назарій першим заспівав твори Володимира Івасюка – «Червона рута», «Водограй» – і знявся у фільмі «Червона рута» 1971 року.

❤️У 1980-х Яремчук опанував більш романтичний, поп-орієнтований напрямок — починаючи з його легендарної платівки «Незрівнянний світ краси» 1980 року.

⚕️Коли Назарій дізнався, що хворий на рак, сподівався, що західна медицина зможе допомогти, проте операцію зробили надто пізно. Попри важку хворобу Яремчук продовжував виступати.

🥀Життя співака обірвалося 30 червня 1995 року. Назарія Яремчука поховано на центральному кладовищі Чернівців.