З нагоди професійного свята День працівників прокуратури України Начальник Чернівецької ОВА Руслан ЗАПАРАНЮК вручив подяки
З нагоди професійного свята День працівників прокуратури України Начальник Чернівецької ОВА Руслан ЗАПАРАНЮК вручив подяки прокурору Вижницької окружної прокуратури Чернівецької області Оксані Бойко, прокурору Дністровської окружної прокуратури Чернівецької області Роману Гергележиу та Олександру Григорцову - заступнику начальника одного з відділів Чернівецької обласної прокуратури.
Подякував їм за сумлінну роботу, яку виконують професійно, чесно і гідно. Діяльність працівників органів прокуратури - це захист прав, законних інтересів людини і громадянина, відстоювання інтересів держави, забезпечення законності, зміцнення правопорядку та притягнення до відповідальності правопорушників.
Побажав буковинським прокурорам витримки, наполегливості та успіху. Переконаний, їхні мудрість, справедливість, принциповість й надалі допомагатимуть у нелегкій діяльності органів прокуратури.
Працюємо разом на перемогу!