ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ
ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ !
13 грудня 2023 року директор Департаменту капітального будівництва обласної державної адміністрації (директор Департаменту капітального будівництва обласної військової адміністрації) ГЛАДЮК Микола Дмитрович проведе особистий виїзний прийом громадян у приміщенні Дністровської районної державної адміністрації (районної військової адміністрації) за адресою: Кельменці, площа Центральна, 2.
Особистий виїзний прийом здійснюватиметься за попереднім записом. Під час запису на прийом громадяни надають наступну інформацію:
прізвище, ім’я, по батькові;
число та рік народження;
місце проживання (перебування);
посада та місце роботи;
питання, з яким звертається громадянин;
наявність попередніх звернень.
Записатися на прийом можна у секторі документообігу та звернень громадян апарату районної державної адміністрації (районної військової адміністрації) за адресою: Кельменці, площа Центральна,2, каб.61, або за телефоном (03732)2-05-77, також можна надіслати повідомлення на електронну пошту: kelm_rda@bukoda.gov.ua
Запис на прийом завершується 10 грудня 2023 року о 18:00 год.
Довідково:
Графік роботи Дністровської районної державної адміністрації (районної військової адміністрації):
понеділок – четвер з 9.00 до 18:00 год.
п’ятниця з 9:00 до 16:45 год.
обідня перерва: з 13:00 до 13:45 год.