Начальник Дністровської РВА Віталій ЯКУБЕНКО взяв участь в звіті Новодністровського міського голови
Міський голова Наталя Цимбалюк прозвітувала про роботу органів місцевого самоврядування
Звіт відбувся саме в день, коли три роки тому новообрані депутати міської ради VІІІ скликання та міський голова приступили до виконання своїх повноважень.
Послухати звіт міського голови офіційно були запрошені представники основних містоутворюючих підприємств, профспілковій організації, депутати міської ради та члени виконавчого комітету, а у соціальних мережах – громада.
Розпочинаючи свою доповідь, Наталя Олександрівна наголосила, що все, чого досягла громада, здійснили спільно депутатський корпус, виконавчий комітет, працівники виконавчих органів міської ради, керівники та колективи виробничих підприємств, особливо компанії «Укргідроенерго», соціально активні громадяни.
Основні тези виступу в публікації на сайті міської ради
https://novod-rada.gov.ua/news/1701354493/
Детальний звіт міського голови про роботу ОМС у 2023 році можна прочитати тут.
https://novod-rada.gov.ua/news/1700572795/
Участь у заході взяв і начальник Дністровської РВА Віталій Якубенко. По завершенні у зверненні до міського голови Віталій Вікторович зазначив:
«Громада розвивається. І це видно. Завдяки вам усім і пані Наталі особисто. У кожному напрямку освіта, медицина, культура, інвестиційна діяльність помітний прогрес. Велике дякую всім за згуртованість і рух до перемоги!» Він також відзначив, що Новодністровська громада в числі перших по підтримці наших військових, що боронять Україну.
Звіт у розрізі галузей
буде оприлюднений у низці наступних публікацій