Вітання начальника Дністровської районної адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з Днем Святого Миколая
Дата: 06.12.2023 08:00
Кількість переглядів: 66
❄️Щирі вітання зі світлим святом – Днем Святого Миколая!
🩵Це свято милосердя, співчуття та турботи про ближніх. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.
У цей надзвичайно складний для нашої країни час, усі ми – і дорослі, і діти, сподіваємося лише на одне – якнайшвидше звільнення окупованих територій, перемогу України та настання миру на рідній землі.
🙏Нехай святий Миколай здійснить наше спільне бажання і наблизить омріяну Перемогу, подарує здоров’я і сили нашим захисникам, вбереже дітей від лихої війни та дасть терпіння з мужністю переносити усі незгоди. Добра і благополуччя кожній українській родині!🇺🇦