З нагоди Міжнародного дня волонтера заступник начальника Дністровської РВА Віталій ПОПОВ вручив Подяки волонтерам Вашковецької, Новодністровської, Рукшинської, Хотинської та Лівинецької територіальних громад
Дата: 06.12.2023 16:00
Кількість переглядів: 58
📜З нагоди Міжнародного дня волонтера заступник начальника Дністровської РВА Віталій ПОПОВ вручив Подяки волонтерам Вашковецької, Новодністровської, Рукшинської, Хотинської та Лівинецької територіальних громад.
💬 «Справжню ціну волонтерам тепер знають всі, особливо наші військовослужбовці, які захищають країну від російських терористів. Тому волонтерську роботу важко переоцінити. Завдяки вам Збройні Сили відчувають постійну надійну підтримку і турботу. Щиро дякуємо всім і кожному, хто робить свій вагомий внесок в нашу загальну перемогу» - зазначив Віталій ПОПОВ.
☝Активна громадська позиція, патріотизм, проявлена волонтерська ініціатива та значна допомога захисникам України усіх причетних до свята мотивує та надихає.
Разом переможемо!🇺🇦