Рідним загиблих військовослужбовців Кельменецької громади вручено державні відзнаки

Дата: 07.12.2023 13:00

🇺🇦Герої посеред нас. Вони нас захищають, коли приходить час...

📝Рідним загиблих військовослужбовців Кельменецької громади заступник начальника Дністровської РВА Віталій ПОПОВ, начальник групи МПЗ Дністровського РТЦК та СП, майор Сергій БАРАБАШ та голова Кельменецької громади Богдан ОЛІЙНИК вручили державні відзнаки, якими вони були нагороджені посмертно.

🥉Орденом «За мужність» III ступеня нагороджено Малородова Анатолія Миколайовича (с. Іванівці), Нікітюка Іллю Павловича (с.Росошани),Ткачука Олександра Петровича (с. Новоселиця), Шевчука Андрія Олексійовича (с. Коновка), Власова Івана Васильовича (с. Комарів).

🏅Медаль «Захиснику Вітчизни» вручено рідним Холявчука Олега Івановича (с. Іванівці).

💔Втрата наших захисників – біль для кожного українця. Їх імена назавжди вписані в історію нашої держави, вони віддали життя за волю та незалежність України, зупиняючи ворога. 💛💙Вічна пам'ять і шана захисникам України