Рятувальники Дністровського районного відділу провели інструктажі з пожежної безпеки для педагогічних колективів Сокирянської гімназії
Виховання дітей – складний і тривалий процес, до якого все частіше долучаються рятувальники. Адже ще змалку в підростаючого покоління потрібно виховувати навички культури безпечної поведінки. Дорослі ж в свою чергу мають забезпечити безпеку підростаючого покоління.
Так, 11 грудня рятувальники Дністровського районного відділу провели інструктажі з пожежної безпеки для педагогічних колективів Сокирянської гімназії, було розглянуто питання забезпечення ефективного протипожежного захисту в установах і гарантування безпеки усіх учасників навчально-виховного процесу нині є вкрай актуальни.
Особливу увагу звертають на порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, укриття під час сигналу «Повітряна тривога» та послідовність дій під час виявлення підозрілих, вибухонебезпечних предметів, правила поведінки під час зимового періоду на водних об’єктах, інформаційно-роз’яснювальна робота щодо вступу до вищих навчальних закладів цивільного захисту.
Крім того, фахівці ДСНС розповсюджують тематичні листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності та наочні агітаційні матеріали для оновлення в закладах освіти куточків безпеки.