Троє буковинських ветеранів отримують грант на власну справу
Троє буковинських ветеранів отримують грант на власну справу
Ухвалено чергові рішення за урядовою програмою «Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей», які подавали заяви з 23 жовтня по 19 листопада 2023 року, з урахуванням доопрацьованих заяв попередніх періодів.
Троє учасників цієї програми з Чернівецької області отримають грантові кошти на власну справу. Зокрема, двоє підприємців розвиватимуть бізнес у сфері торгівлі та сільського господарства, один – відкриє ремонтну службу з Інтернет-магазином.
Файл з переліком ухвалених заяв можна завантажити за посиланням: http://surl.li/ofkid
Більше про грантову програму:
Нагадуємо, подати заявку по будь-якій програмі урядового проєкту єРобота можна через портал Дія:http://surl.li/ckrwy
Чернівецький обласний центр зайнятості