Перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК, керівники підприємств та установ, працівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування взяли участь у заході за програмою „Жінки, мир, безпека”
Збройна агресія, екологічні лиха, пандемія та інші катаклізми по-особливому впливають на жінок. Але жінки не хочуть бути жертвами – вони реалізують себе в секторах безпеки й оборони, в органах влади і громадських організаціях.
Як це робити злагоджено і добиватися позитивних змін, справедливих до жінок, говорили на заході у Кельменецькій територіальній громаді, який був організований Центром громадської активності «Синергія» в рамках обласного плану з локалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.
До обговорення долучилась перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК та жінки різних професій, які проживають в громаді – керівники підприємств та установ, працівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
„Жінки, мир, безпека” – це програма, яка готує цивільне населення до викликів війни й післявоєнного стану, стосується викликів безпеки – психологічних, фізичних, економічних, соціальних, освітніх тощо