Вітання начальника Дністровської районної адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з Днем адвокатури

Дата: 19.12.2023 08:30

🇺🇦Шановні служителі правозахисних інституцій!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем адвокатури!

🧑‍💼👩‍💼Ваша професія є однією з найпочесніших та найвідповідальніших – на вас покладено благородну місію відстоювати непорушність законів, боротися за справедливість та захищати права! Від вашої кваліфікованої праці залежить якість забезпечення державою прав і свобод кожного громадянина!

☝️Сьогодні, у надзвичайно складний воєнний час, адвокати тримають зброю в руках. Кожен свою: хтось – на лінії фронту, хтось – у тилу, хтось – на міжнародній арені, але кожен намагається наблизити Перемогу в Україні.

🤝Бажаємо усім вам міцного здоров’я, миру, мужності, незламності, нових професійних здобутків.

Віримо, що попереду у вас буде багато успішних справ, яскравих перемог, повернення до мирного життя.🇺🇦