Привітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з Днем державної служби зайнятості!

Дата: 21.12.2023 10:30

🔰Служба зайнятості є тією службою, яка постійно розвивається, дбає про вдосконалення і покращення соціального захисту громадян.

💐Шановні працівники державної служби зайнятості! Щиро вітаємо вас з професійним святом.

👉Значення вашої праці у сучасному суспільстві важко переоцінити. Адже саме завдяки вашому професіоналізму в країні вирішуються питання регулювання ринку праці та соціального захисту безробітних громадян.

☝Сьогодні, в складних умовах війни, ви гідно виконуєте свій обов’язок, робите все можливе для допомоги фронту, формуєте міцний тил.

🤝Нехай цей день стане не лише визнанням ваших заслуг, а й точкою відліку нових добрих справ! Бажаємо вам міцного здоров’я, енергії, сил і натхнення для нових професійних звершень, достатку та благополуччя під мирним українським небом!🇺🇦