Дата: 22.12.2023 16:30

❗Начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО взяв участь у навчаннях з організації взаємодії сил цивільного захисту та органів системи МВС під час попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Дністровському районі.

🚨До навчань долучились працівники Дністровського РВ ГУНП України в Чернівецькій області, Кельменецької багатопрофільної лікарні, Кельменецького ЦПМСД та філії Кельменецького райавтодору.

☝Всі залучені служби практично відпрацювали ввідну щодо комплексу заходів із забезпечення проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

Запобігти. Врятувати. Допомогти!🇺🇦