У Києві відбулася головна діджитал-подія року – Diia Summit

Дата: 25.12.2023 10:00

💻У Києві відбулася головна діджитал-подія року – Diia Summit.

☝️На події команда Міністерства цифрової трансформації за участі Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука презентувала досягнення цифрової України та нові послуги, які протидіятимуть корупції, спростять життя підприємців та змінять підхід до роботи держслужбовців.

До заходу також долучився начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій та технічного захисту інформації апарату Чернівецької ОВА Юрій Косуба.

✨Зокрема, під час саміту презентували:

- Дія. Офіс – простір для держслужбовців, який допоможе захистити доступ до документів та ефективніше виконувати свою роботу.

Легку перереєстрацію авто – відтепер купити або продати автівку можна за кілька кліків у смартфоні.

- е-Підприємець. Головні послуги для бізнесу за однією заявою – від відкриття ФОП до банківського рахунку. Щоб відкрити власну справу, знадобиться лише ідея, комп’ютер та 20 хвилин вільного часу.

- Пункти незламності та мапи укриття. Це буде певна платформа, де можна зібрати всі пункти незламності та укриття, подивитися, чим вони забезпечені, побачити фото та залишити фідбек.

- Послуги для моряків. Це модернізація процесу отримання кваліфікаційних документів. Зокрема, розширюється перелік звань, на які моряки можуть подати документи.

📱Крім того, у Дії представили новий дизайн застосунку – інклюзивний, зрозумілий та сучасний.