Дата: 29.12.2023 13:00

ℹ️ Сьогодні, 29 грудня, Україна відзначає День інформаційно-медійних структур Міністерства оборони та Збройних Сил України.

☝️Державні службовці, офіцери та працівники інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України відрізняються високим професіоналізмом і відданістю своїй професії. Вони постійно перебувають у готовності принести максимальну користь не тільки Збройним Силам України, а й державі в цілому.

⚡️Військові журналісти нерідко ризикують власним життям задля того, аби правдиво та швидко поінформувати суспільство щодо подій у фронтових зонах.

💐Щиро вітаємо усіх причетних із професійним святом! Дякуємо за вашу сміливість та за те, що тримаєте інформаційний фронт.

Бажаємо вам міцних сил і незламної віри, добрих надій, впевнених планів і якнайшвидшої Перемоги!🇺🇦