Привітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з прийдешнім Новим роком
🕛 Ось вже скоро завершиться 2023 рік. Ще один тяжкий рік війни для кожного громадянина, для кожної громади та країни в цілому. Відходить у минуле ще один рік втрат, переживань та складних випробувань.
🤝Дякую кожному за витримку та стійкість. За те, що навчилися підтримувати одне одного. За те, що ми вміємо бути згуртованими. Нехай так буде завжди. Дякую всім, хто боронить країну, за мужність та героїзм, за те, що Україна вистояла ці надскладні роки повномасшабної війни.
🙏Хочеться, щоб всі біди та негаразди залишилася у минулому, щоб здійснилося найголовніше бажання для всіх українців – Перемога і довгоочікуваний мир!
💙💛Нехай прийдешній рік буде роком повернення. Нехай всі наші захисники повернуться до своїх рідних живими й неушкодженими. Полонені – до своїх домівок.
Нехай повернуться всі наші українські землі та назавжди стануть вільними. Нехай повернеться звичайне життя, щоб уже у 2024 році ми не чули звуків тривог, щоб не летіли ворожі ракети над нашою рідною країною.
💪Будьмо сильними, будьмо згуртованими, тримаймося та цінуймо найдорожче, що в нас є – своїх рідних та нашу Україну!
Слава Україні!🇺🇦
З прийдешнім Новим роком!