Дата: 03.01.2024 15:00

☝️Чернівецька ОВА спільно із Фондом ООН у галузі народонаселення розробили Картку допомоги та перенаправлення.

🤝Вона була створена у рамках програми гуманітарного реагування та запобігання гендерно зумовленого насильства UNFPA і містить інформацію про допомогу для постраждалих осіб від фізичного, психологічного, сексуального та економічного насильства для надавачів послуг, працівників гуманітарних та громадських організацій, представників громад Чернівецької області.

☎️Зокрема, це відомості про "гарячі лінії" та телефони довіри, дані про безпеку та безпечний простір, соціально-психологічну та медичну допомогу, а також детальна інформація про механізм перенаправлення.

❗️Карту отримають всі громади області, надавачі соціальних та адміністративних послуг, а також заклади освіти та охорони здоров’я.

✍️Нагадаємо, що у 2023 році до правоохоронних органів Чернівецької області звернулись майже 10 тис. осіб із заявами про вчинення домашнього насильства.

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА