Майже 400 млн грн торік спрямували з обласного та місцевих бюджетів на підтримку ЗСУ. Це майже у два з половиною рази більше, ніж у 2022 році

Дата: 09.01.2024 11:53

📍Найбільше коштів перерахували Чернівецька міська (200,3 млн грн), Вікнянська сільська (45,8 млн грн), Сторожинецька міська (26,1 млн грн), Берегометська селищна (15,4 млн грн), Новодністровська міська (13,5 млн грн) громади.

🤝Фінансову підтримку у вигляді субвенції надали 17 військовим частинам та Чернівецькому обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки на загальну суму 314 млн грн, з них за рахунок коштів обласного бюджету – 54,9 млн грн.

🚗На загальну суму 74,5 млн грн придбали та передали силам оборони автомобілі, БпЛА, будівельні та паливно-мастильні матеріали, генератори, автошини, засоби зв’язку, запчастини та інші необхідні речі.

💙💛Разом працюємо на перемогу! Слава Україні!

Департамент фінансів Чернівецької ОДА