В Дністровській районній військовій адміністрації проведено чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів

Дата: 09.01.2024 14:47

📝На нараді заслухано інформацію начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів апарату районної військової адміністрації, які доповіли про роботу очолюваного ними підрозділу, озвучено питання, які потребують вирішення та окреслено напрямки щодо першочергових планів на поточний тиждень.

☝️Також обговорено ситуацію в районі, пов’язану зі снігопадом та суттєвим зниженням температури, стан обслуговування автошляхів у зимовий період та роботи пунктів незламності.

👉В Дністровському районі забезпечено проїзд дорогами державного значення, тут працюють 16 одиниць спеціальної техніки та заготовлено резерв піщано-сольової суміші.

📝За результатами апаратної наради начальником районної військової адміністрації Віталієм ЯКУБЕНКОМ надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів.