Дата: 10.01.2024 16:00

‼️Забір зразків ДНК за кордоном для пошуку зниклих безвісти в Україні: стартував збір інформації

❗️Розпочато попередній збір інформації на здавання зразків ДНК для громадян України, іноземців та осіб без громадянства, які знаходяться за кордоном і бажають розшукати близьких осіб, зниклих безвісти на території України.

☝️Проєкт з пошуку та ідентифікації осіб, зниклих за особливих обставин, реалізується МВС спільно з ДМС України, Національною поліцією України та International Commission on Missing Persons - ICMP.

👉Родичі зниклих безвісти осіб матимуть змогу добровільно здавати біологічні матеріали, які передаватимуться слідчим Нацполіції для пошуку та ідентифікації осіб, зниклих за особливих обставин.

📍Місця, де можна здати ДНК, працюють на базі закордонних філій ДП Документ, що належить до сфери управління ДМС України.

🔔Попередні заявки будуть прийматись до 15 січня 2024 року на електронну адресу hotline@dmsu.gov.ua.

⚡У повідомленні необхідно вказати:

свої контактні дані (ПІБ, номер телефону);

адресу підрозділу, до якого плануєте звернутися;

орієнтовну дату можливого звернення.

❗️Пам'ятайте - добровільне здавання ДНК-зразків може значно пришвидшити нелегкий процес розшуку Ваших зниклих за особливих обставин родичів.

Управління ДМС у

Чернівецькій області