Дата: 15.01.2024 15:45

Фото без описуФото без описуФото без опису

✅Прозорість і підзвітність у використанні бюджетних коштів на контролі ОВА, правоохоронних структур та громадськості.

☝️У Чернівецькій ОВА у рамках діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» провели засідання круглого столу з представниками громадських організацій краю.

🗣️Учасники заслухали звіт про підсумки антикорупційної роботи у 2023 році та пріоритетні завдання на 2024 рік, обговорили ситуацію в регіоні та в Україні загалом.

💬«У час війни першочерговими для фінансування є потреби армії, допомога нашим Збройним силам, утримання у належному стані існуючих укриттів та облаштування нових сховищ відповідно до безпекових стандартів та вимог безбар’єрності. Кошти мають спрямовуватися на створення умов для реабілітації військових та підтримку ветеранів», - зазначає начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

💪Саме тому у 2024 році робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує свою діяльність і контроль за використанням бюджетних коштів. Долучаємо до цього процесу й широке коло громадськості.