УВАГА! ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
‼️УВАГА! ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!
💡 З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах Дністровського району сьогодні, 17 січня 2024 року (середа), планується відключення електроенергії з 9.00 до 17.00( орієнтовно) в наступних населених пунктах:
🏠Кельменцька територіальна громада: с. Бернове (вул. Набережна, Туристична, Пенсіонерів, Дністровська, Західна, Центральна, урочище біля Дністра), с. Іванівці ( вул. Головна, Яремчука, Гагаріна, Руська, Л. Українки, Крута)
🏠Лівинецька територіальна громада: с. Зелена ( вул. Храмова, Південна, Молодіжна, Вишнева, Центральна, Біла, Замостянська, Ветеранів війни, пров. Зелений),с. Козиряни
🏠Сокирянська територіальна громада: с. Кормань ( пров. Шкільний, вул. Дністровська, Кобилянської, Гагаріна, Шевченка, Хмельницького, Шкільна), Шишківці ( вул. Зарічна), Білоусівка (вул. Кармелюка, Головна)
🏠Хотинська територіальна громада: м. Хотин, с. Анадоли, Каплівка, Данківці, Ворничани
🏠Рукшинська територіальна громада : Рукшин
👇 Детальнішу інформацію можна дізнатись, перейшовши за посиланнням:
https://oblenergo.cv.ua/shutdowns/